آموزش ایران
آموزش ایران

درباره ما

این روزها نقش و اهمیت آموزش در جوامع برهیچ‌ کس پوشیده نیست. طبق نظرات کارشناسان، مراکزآموزشی ارگان های مهمی به حساب می آیند که می‌توان با کمک آن ها آینده‌ای درخشان را برای یک جامعه رقم زد.
ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز و بوم از دغدغه‌های اصلی کشور به حساب می آید آموزش سعی دارد تا در تربیت کودکان و نوجوانان بیشترین نقش را ایفا نماید. به نحوی که دانش و مهارت های افراد نیز ارتقا پیدا نماید. بدون شک جامعه‌ای که تمامی افراد به خوبی با هنجارها و ارزش‌ها آشنا شده باشند و همچنین دارای مهارت و دانش‌های کاربردی باشند با سرعت مناسب تری به سمت پیشرفت در حرکت خواهد بود. ضمن اینکه حضور افراد این چنینی در کنار یکدیگر، جامعه را به حالت ایده‌آل نزدیک‌تر خواهدکرد.
معمولا خشونت ها و ناهنجاری ها از عدم آگاهی و تربیت نادرست نشات می گیرد. آموزش موارد علمی، آداب و رفتار درست و سالم را به افراد در رده های سنی مختلف آموزش دهد. از همین رو می گوییم که نقش آموزش برای ایجاد جامعه‌ای سعادتمند و پیشرفته لازم و ضروری می باشد.
خوشبختانه کشور عزیز ما، از دیرباز مهد آموزش و پرورش انسان های والا و فرهیخته بوده است. به همین دلیل است که تا کنون افراد برجسته و توانمندی را در عرصه های مختلف علمی، ادبی، مذهبی، فرهنگی، ورزشی و… به جهان معرفی کرده است. در چند سال گذشته در پی بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، حساسیت بر روی آموزش بیشتر از گذشته شده است و مجموعه های وظیفه شناس سعی دارند تا با فراهم کردن بستری مناسب‌تر، مسیر تزکیه و تعلیم کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز و بوم را تسهیل نمایند. یکی از این مجموعه‌ها گروه آموزش ایران است که از ایده‌ها و افکار افرادی که علاقمند به ارتقای دانش و مهارت های کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز و بوم هستند، حمایت می کند. این مجموعه در حوزه معرفی موسسات آموزشی و فرهنگی –هنری و ورزشی بسیار موفق عمل کرده است.

بیشتر بدانید

در حال حاضر مجموعه‌های آموزشی ، فرهنگی وهنری ، مهارتی وخدماتی و ورزشی زیادی در کشور مشغول به فعالیت هستند که سهم بسزایی در آموزش به علاقمندان دارند. موسساتی فعال در حوزه سینما-موسیقی رسانه های دیجیتال، هنرهای تجسمی-موسسات فرهنگی -هنری و سایر حوزه های مربوط به فرهنگ و هنر هستند. ما در نظر داریم این مکان ها را در تمام نقاط ایران شناسایی و در اختیار علافمندان قرار دهیم تا ارتباطی شایسته بین متقاضیان و مراکز آموزشی برقرار گردد.
تعدادی از این مراکز بشرح زیر میباشند.

مهد کودک

پیش دبستانی

مدارس

آموزش عالی و دانشگاه

کنکور و کمک درسی

آموزشگاه زبان خارجی

آموزشگاه فنی وحرفه ای

هنر و موسیقی

تدریس خصوصی

اعزام دانشجو به خارج

مراکز تفریحی و اردویی

کتابخانه های ایران

سایتهای آموزشی

سایت های آزمون آنلاین

اپلیکیشن آموزشی

انتشارات آموزشی

کتابفروشی و لوازم التحریر

کلاسهای نهضت

مشاوره آموزشی

مراکز بازیهای رایانه ای

کانون و فرهنگسرا

مدارس علمیه

حوزهای دینی

آموزشگاه قرآنی و مذهبی

پارک علم وفناوری

مراكز ورزشی

آموزشگاه رانندگی

سایر مراکز آموزشی

تجهیزات وماشینهای اداری

مدارس بزرگسالان