قوانین و مقررات سایت

ضمن عرض خوش آمدگویی به شما عزیزان و کمال تشکر بابت حسن انتخابتان، از شما خواهشمندیم برای استفاده ی مطلوب از سایت ما محتویات این صفحه را با دقت بخوانید.

هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت آموزش ایران استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد، آن را به ‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.همچنین ملزم به استفاده صحیح از آن می باشد.

قبل از هر چیز لازم است که با عناوین و اصطلاحات به کار رفته در این مجموعه قوانین و مقررات آشنا شوید:

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت آموزش ایران تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین سایت آموزش ایران و کاربران می‌باشد.  

 

سایت: در هر کجای این قوانین و مقررات از کلمه سایت یا وب سایت استفاده شده باشد، منظور آدرس رسمی ما تحت عنوان آموزش ایران  .ir یاhttps://amozeshiran.com  مورد تایید است وهرگونه برداشت و تفسیر دیگر از درجه اعتبار ساقط است.

خدمات سایت آموزش ایران  :

ثبت مدارس و مراکز آموزشی و ورزشی و صنایع وابسته بصورت سالانه بر روی نقشه شهرها و آگهی های کشوری، استانی و شهری بصورت ماهانه

 مهد کودک ها ، پیش دبستانی ها ، مراکزآموزش دینی وقرآنی کودکان

 مدارس دولتی وغیردولتی  ،  مدارس نمونه دولتی  ،    مدارس تیزهوشان ،  مدارس هیئت امنایی ،  مدارس شاهد  ،  مدارس ورزش  ،  مدارس قرآنی ، مدارس اقلیت‌های دینی   ،   مدارس استثنایی   ،   مدارس آموزش از راه دور  ،   مدارس بزرگسالان   ،   مدارس کاردانش وهنرستان ها  ،  مدارس وابسته به نهادهامانند مدارس سما ، مدارس علمیه ،  حوزه های دینی ،  آموزشگاه قرآنی و مذهبی ،دارالقرآن ، پارک علم وفناوری ، مراکز آموزش عالی ، مراکزمشاوره آموزشی ، کلاسهای نهضت ،تدریس خصوصی ، کتابخانه ها ، کتابفروشی ها ، لوازم التحریر، اجاره فضای آموزشی و...

 آموزشگاه های آموزش وپرورشی وسازمان فنی حرفه ای و وزارت فرهنگ وارشاد وراهور و...  ازجمله آموزشگاههای علمی ، زبان ، اعزام دانشجو، فنی و حرفه ای ، صنعتی ، هنری ، تئاتروسینما ، موسیقی ، خوشنویسی ،هنرهای دستی ، خیاطی ، آرایشگری ، رانندگی و... سایرمراکز آموزشی

 سایت واپلیکیشن های آموزشی ، انتشارات آموزشی ، آموزشهای مجازی ، آزمون آنلاین و...

 صنایع ،تجهیزات ومشاغل وابسته به مراکز آموزشی و ورزشی ، فروشگاه و تعمیرگاه ماشینهای اداری ، فروشگاه لوازم آموزشی و ورزشی واسباب بازی، پخش کاغذ ولوازم التحریر،

 صنایع ،تجهیزات ومشاغل وابسته به مراکز آموزشی و ورزشی ، فروشگاه و تعمیرگاه ماشینهای اداری ، فروشگاه لوازم آموزشی و ورزشی واسباب بازی، پخش کاغذ ولوازم التحریر،

 مراکزورزشی  تفریحی واردویی ، بازیهای رایانه ای ، خانه بازی ، کانون و فرهنگسرا ، استخرها ،ورزشگاه ها ، سالن های ورزشی ، تیم های محلی، باشگاه ها، فروشگاه های ورزشی

 

تعاریف کلمات مهمی که در سایت استفاده شده اند:

بازاریاب: هر شخص حقیقی یا حقوقی که با معرفی خدمات به مصرف کننده نهایی و حمایت و تشویق مجموعه خود باعث افزایش تبلیغات در سایت می شود.

مشتری: شخصی حقیقی است که خدمات سایت را به واسطه معرفی بازاریاب خریداری می‌کند و صرفا مصرف‌کننده خدمات سایت است.

مجموعه: افرادی که شما به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به عنوان بازاریاب جذب کرده و تـحت حمایت و آموزش مستمر شما هستند.

معرف: بازاریابی است که شخص دیگری را برای همکاری به عنوان بازاریاب با کد خود به سایت معرفی می کند.

متقاضی: شخصی حقیقی است که با ثبت نام در وب سایت درخواست همکاری با سایت را به عنوان بازاریاب دارد.

کد بازاریاب: کد منحصر به فردی است که پس از تکمیل روند ثبت نام جهت شناسایی کلیه ارتباطات کاری و مالی بازاریاب با سایت به وی اختصاص داده می شود.

کمیسیون: حق الزحمه ای است که در قبال معرفی خدمات تبلیغاتی سایت توسط بازاریاب و مجموعه اش، مطابق با طرح درآمدزایی سایت به بازاریاب پرداخت می شود.

طرح درآمدزایی: طرحی است که بر اساس آن کمیسیون ها و پاداش های بازاریاب ها محاسبه شده و پرداخت می شود.

قرارداد: همان تاییدی است که هنگام ثبت نام تیک زده شده است که مشتمل بر شرایط همکاری بازاریاب با سایت می باشد.

 

 

قوانین و مقررات مخصوص بازاریابان

 

1-متقاضی می بایست فرد بالغ بوده و ۱۸ سال تمام شمسی داشته باشد.

۲- متقاضی هیچگونه ادعایی مبنی بر استخدام در سایت ندارد.

۳- متقاضی باید دارای صلاحیت های عمومی برای کار باشد.

۴- سایت بر مبنای اهداف، حقوق و قوانین خود می تواند ثبت نام کننده را به عنوان بازاریاب سایت قبول یا رد کند.

۵- متقاضی جهت ثبت نام به عنوان بازاریاب باید از طریق وب سایت آموزش ایران  .ir یاhttps://amozeshiran.com  اقدام کند. در پایان ثبت نام کد معرف بازاریاب برای او صادر شده و پنل کاربری او فعال می شود. بازاریاب باید جهت تایید هویت خود ایمیل ارسال شده توسط سایت که در هنگام ثبت نام برای وی ارسال شده است را تایید نماید. در صورت عدم تایید در بازه زمانی ۷۲ ساعت حساب و پنل کاربری وی مسدود می شود.

۶- هر بازاریاب حق دارد با هر ایمیل فقط یک پنل کاربری در اختیار داشته باشد.

۷- پنل کاربری به صورت رایگان به بازاریاب اعطا شده و هیچ وجهی تـحت عنوان حق عضویت، حق جایگاه یا عناوین دیگر برای شروع کار بازاریاب از وی دریافت نمی شود.

۸- بازاریاب برای شروع به کار مجبور به خرید نیست و پس از مطالعه مطالب آموزشی که به فراخور لزوم در سایت قرار دارد، بازاریاب می تواند فعالیت خود را آغاز کند.

۹- هر بازاریاب هنگام ثبت نام یک نام کاربری و یک رمزعبور انتخاب می‌کند که بعد از فعال شدن پنل کاربری می تواند با استفاده از آنها وارد حساب خود شود. نام کاربری قابل تغییر نیست ولی رمزعبور را می تواند تغییر دهد. حفاظت از رمزعبور بر عهده بازاریاب است و در صورت عدم مراقبت و عواقب ناشی از آن هیچ مسئولیتی بر عهده سایت آموزش ایران  .ir یاhttps://amozeshiran.com  نیست.

۱۰- متقاضی و بازاریاب باید اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی،کد ملی، آدرس، شماره شبای حساب بانکی ، کدپستی و…) و کد بازاریاب معرف خود را کاملا دقیق و بدون خطا درج کند. نام، نام خانوادگی، کد ملی بازاریاب و کد معرف در پنل کاربری قابل تغییر نیستند. درج اطلاعات نادرست منجر به عدم پرداخت کمیسیون ها و پاداش های دوره ای شده و به هر گونه ادعا مبنی بر تقاضای کمیسیون و پاداش از سوی بازاریاب ترتیب اثر داده نخواهد شد و بازاریاب حق هرگونه شکایتی را از خود سلب می کند.

۱۱- اگر متقاضی هنگام ثبت نام معرف نداشته باشد به طور اتوماتیک زیر گروه مدیر اصلی سایت قرار می گیرد.

۱۲- بازاریاب اختیار اهدا، فروش، واگذاری یا انتقال حساب کاربری و کد بازاریابی خود را به دیگران ندارد، ولی می‌تواند با ارائه درخواست کتبی شخصی را به عنوان وارث معرفی یا خلع کرده یا تغییر دهد.

۱۳- مالیات بر درآمد بازاریاب طبق قانون توسط سایت از محل درآمد وی و مطابق قانون مالیات های مستقیم 10% از کمیسیون یا پورسانت هر بازاریاب به عنوان علی الحساب مالیات تکلیفی از وی کسر و به صورت تجمیع به حساب سازمان امور مالیاتی کشور واریز خواهد شد.

مثال: اگر فردی به نام “رضا احمدی” در سیستم بازاریابی شبکه ای ما عضو باشد و درآمد کمیسیون وی ۱ میلیون تومان باشد، مبلغ 900 هزار تومان به بازاریاب و 100 هزار تومان به حساب سازمان امور مالیاتی کشور واریز خواهد شد.

۱۴- کمیسیون یا پورسانت بازاریاب از قیمت درج شده خدمات در وب سایت پرداخت می‌شود و مالیات بر ارزش افزوده و حمل و نقل شامل کمیسیون یا پورسانت نمی شود.

۱۵- همه پرداخت ها و دریافت های مالی از طریق حساب های بانکی در بانک های رسمی پرداخت شده و تمام گزارش مالی و عملیات بانکی، با درج کد رهگیری تراکنش در سیستم بانکی کشور انـجام می گیرد.

۱۶- بازاریاب جهت دریافت درآمد ملزم به ارائه شماره شبای حساب فقط به نام خودش می باشد. کلیه تراکنش های مالی سایت با بازاریاب ها فقط از طریق بانک انجام می شود و هر گونه درخواست و ادعای دیگر مورد تایید نیست.

۱۷- برای استفاده از خدمات سایت، مشتری می‌تواند مستقیم از سایت استفاده کند و هیچ بازاریابی نمی‌تواند مشتری را مجبور به استفاده از طریق کد منحصر به فرد خود کند.

۱۸- بازاریاب برای معرفی خدمات باید از طریق تبلیغ و انتشار لینک و کد منحصر به فرد بازاریابی خود مشتری را به سایت هدایت کند. چنانچه پس از هدایت و بازدید مشتری منجر به فروش شود، در صدر سود بازاریاب طبق جدول کمیسیون ها به حساب کاربری وی افزوده شده و بازاریاب هرگاه که بخواهد می تواند درخواست تسویه دهد و سقف حداقل پرداخت (۰۰۰/۵۰۰ تومان) می باشد. پس از درخواست بازاریاب مبلغ طی ۴ روز کاری به حساب بانکی وی انتقال می یابد.

۱۹- بازاریاب ها به هیچ عنوان نباید از ناتوانی ها یا ضعف دیگران مانند بیماری، سالخوردگی و بی سوادی و یا عدم آشنایی آنها به زبان خاص در جهت خرید و فعالیت سوء استفاده نمایند.

۲۰- مالیات بر ارزش افزوده محصول که توسط قانون تعیین شده است به قیمت محصول افزوده شده و خریدار آن را پرداخت می کند.

۲۱- بازاریاب حق ندارد خدمات سایت را به قیمتی گرانتر از قیمت درج شده در سایت به اضافه مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های دیگر به مشتری بفروشد.

۲۲- تمامی اطلاعات مربوط به خدمات (نوع آگهی کشوری ، استانی و شهری ، ثبت برروی نقشه شهر، قیمت و…) به طور کامل و صحیح درسایت درج شده است.

۲۳- بازاریاب هیچ وکالتی از طرف سایت ندارد، یعنی حق ندارد برای مذاکره و عقد قرارداد خود را نماینده سایت اعلام کرده و با شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرارداد امضاء کند.

۲۴- سایت در قبال گفتار و وعده های دروغین بازاریاب که خارج از قوانین و مقررات سایت است، اغفال مشتری یا متقاضی همکاری توسط بازاریاب، اطلاعات نادرست و بزرگنمایی های نادرست درباره مدیران سایت، گران فروشی و کم فروشی بازاریاب و موارد دیگر تخطی بازاریاب از مفاد قوانین و قرارداد، هیچ مسئولیتی نداشته و مسئولیت آن مستقیما بر عهده بازاریاب است. اگر به این واسطه خسارتی مالی یا اعتباری به سایت وارد شود بازاریاب موظف است خسارات وارده را جبران کند و شرکت حق اقامه دعوی را برای خود محفوظ می داند.

۲۵- بازاریاب باید فقط خدمات سایت را بر اساس روش مورد تایید سایت که معرفی نماید.

۲۶- درآمد بازاریاب تنها از طریق کمیسیون یا پورسانت فروش محصولات سایت طبق طرح درآمدزایی حاصل می شود و هر گونه ادعای خارج از این مورد تایید نیست.

۲۷- بازاریاب باید بازاریاب های مجموعه خود را از طریق صفحه آموزش سایت آموزش داده و آنها را تشویق و حمایت کند.

۲۸- بازاریاب باید همه اطلاعات و اسناد فراهم شده توسط سایت را اکیدا محرمانه تلقی کرده و نباید از آنها در راستای منافع خود یا شخص ثالث استفاده کند.

۲۹- اگر بازاریابی اقدام یا تلاش به هک کردن، رسوخ یا دخالت در ‌سایت، پایگاه اطلاعات یا هر بخشی از سایت اعم از سخت افزار یا نرم افزار کند، حق بازاریابی و حساب کاربری وی درجا لغو شده و باید تمامی خسارات وارده به سایت را بر عهده گیرد.

۳۰- بازاریاب نباید به هیچ وجه شخصی را مجبور به ثبت نام، بازاریابی یا خرید خدمات سایت کند. در صورت محرز شدن این امر، پنل کاربری وی مسدود شده و فرد خاطی به مراجع ذی صلاح قانونی معرفی می شود.

۳۱- بازاریاب حق ندارد هیچگونه وجه نقدی را از بازاریاب های مجموعه خود جهت خرید محصول درخواست یا دریافت کند. ارتباط مالی بین بازاریاب ها جهت خرید کالا مطلقا ممنوع است. اگر چنین تخلفی صورت پذیرد حساب کاربری وی مسدود شده و اقدام های قانونی علیه وی انـجام خواهد شد.

۳۲- بازاریاب می تواند داوطلبانه از طریق بخش مربوط در حساب کاربری خود  لغو قرارداد و اتمام ادامه همکاری با سایت را درخواست کند. انصراف بازاریاب حداکثر تا یک هفته پس از دریافت درخواست و احراز هویت وی توسط سایت بررسی و قطعی خواهد شد و با ایشان تسویه حساب شده و حساب کاربری وی بسته خواهد شد.

۳۳- اگر بازاریاب بدون دلیل موجه قانونی به مدت یک ماه پیاپی (بر اساس آنچه در طرح درآمدزایی تعریف شده) فعال نباشد به عنوان یک بازاریاب غیرفعال در نظر گرفته شده و به حالت تعلیق در می آید. اگر دو مرتبه به حالت تعلیق در بیاید، برای مرتبه سوم حساب کاربری وی بسته شده و سایت هیچگونه مسئولیتی درباره آن بازاریاب نخواهد داشت.

۳۴- بازاریاب نباید با نام مستعار فعالیت کند.

۳۵- بازاریاب اجازه ندارد متقاضی بازاریاب دیگر را جذب کند.

۳۶- بازاریاب نباید خدمات سایت را از طریق حراج اینترنتی عرضه کرده و بفروشد. فروش به غیر از مصرف‌کننده نهایی ممنوع است.

۳۷- بازاریاب نباید ادعا کند که در استخدام سایت است. به هنگام معرفی فرصت شغلی سایت (بازاریابی) باید تاکید کند که این پیشنهاد راه اندازی یک تجارت مستقل است نه پیشنهاد استخدام. به علاوه، بازاریاب به هیچ وجه نمی تواند مسئولیتی را از طرف سایت بر عهده کسی بگذارد یا کسی را مقید به انجام وظیفه ای از طرف سایت کند.

۳۸- از آنجایی که بازاریاب بصورت پاره وقت با سایت همکاری می نماید و در سایت کارمند یا استخدام نیست، لذا نمی تواند برای بیمه اجباری، بیمه بیکاری، حقوق ثابت، پاداش، عیدی، سنوات و هزینه های انجام شده برای امور بازاریابی ادعایی کند.

بازاریاب دارای آزادی عمل است میتواند بصورت حضوری ، اینترنتی ، تلفنی ، ایمیلی  ، پیامکی ، فضای مجازی در هر روز یا هرساعت یا هر مکانی که بخواهد خدمات سایت را معرفی نماید و درمقابل هرثبت نام مستقیم با کد بازاریاب درسایت 20 درصد از مبلغ پرداختی مشتری بعنوان پورسانت در حساب بازاریاب منظور خواهد شد. بازاریاب می تواند باموجودی پنج میلیون ریال در خواست تسویه حساب نماید.

۳۹- ایجاد شعبه رسمی یا نمایندگی فقط در اختیار سایت است و بازاریاب حق ندارد شعبه رسمی یا نمایندگی دایر کند.

۴۰- نام سایت، آرم تجاری، بروشور، کاتالوگ، جزوات و کتاب های آموزشی، منابع و متون، منابع سمعی-بصری و سایر منابع، تحت حمایت قانون مؤلف بوده و حقوق تولید، نشر و مالکیت آن برای سایت در سراسر جهان محفوظ است. عواقب هرگونه سوء استفاده و دخل و تصرف در جزوات و کتاب های آموزشی متوجه شخص خاطی است و سایت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

۴۱- سایت هیچ تعهدی نسبت به فراهم کردن امکانات اعم از محل آموزش، ابزار کمک آموزشی، ملزومات اداری و… برای بازاریاب ها ندارد.

۴۲- تحت هیچ شرایطی بازاریاب حق بسته بندی مجدد و هرگونه تغییر در بسته بندی یا برچسب های محصولات را ندارد. محصولات سایت فقط باید در بسته بندی اصلی خود به فروش برسد.

 

0

تعداد بازدید های برگه : 389 بازدید