در کوتاه ترین زمان مدرسه و مرکز آموزشی خود را آگهی کنید

با توجه به استفاده گسترده از اینترنت در زندگی و کسب و کارها، کسب و کارهایی موفق هستند که از این امکان برای پیشرفت خودشان استفاده کنند و بتوانند نیاز های مشتری هایشان را با سرعت زیاد و در کوتاهترین زمان ممکن رفع کنند. ما هم سعی کردیم از این امکان برای رفع نیاز تمام افرادی که به هر روشی با این سه موضوع (آموزش،ورزش و صنایع وابسته) درگیر هستند استفاده کنیم و برای آنها کاهش هزینه را فراهم کنیم. ما دراینجا به شما کمک می کنیم تا بدون صرف هزینه، پول و انرژی زیادی با 2 کلیک (مراجعه به صفحه ی استان و شهر مربوطه) به نزدیک ترین مرکز آموزشی و ورزشی دسترسی پیدا کنید. در ضمن به موسسین مراکز یا کسب و کارها در حوزه صنایع وابسته به آموزش و ورزش کمک می کنیم تا از هدر رفت هزینه ، انرژی در تبلیغاتشان جلوگیری کنیم و به دریافت بازخورد بی نظیر از تبلیغ دسترسی پیدا کنند. با توجه به توضیحات بالا به 5 سوال مهم که ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ می دهیم تا به طور کامل با سایت آموزش ایران( مرجع معرفی مراکز آموزشی،ورزشی و صنایع وابسته) آشنا شوید.

an image in site

1. موضوع سایت آموزش ایران چیست؟

اطلاعات موجود در سایت ما شامل سه حوزه ی آموزش، ورزش  و صنایع وابسته می باشد. شما در این سایت می توانید مراکز آموزشی، ورزشی و صنایع وابسته را در کل کشور پیدا کنید و ببینید.ما در این سایت 2 هدف عمده داریم:
هدف اول: کمک به تمام افرادی که در این سه حوزه فعالیت می کنند یا با این حوزه ها سر وکار دارندبه منظور تبلیغ هدفمند و افزایش بازدیدی که منجر به دریافت بازخورد و سود بالاتر شود. 
هدف دوم: فرهنگ سازی و ارتقای سطح آموزش و ورزش کشور.

2. چه اطلاعات یا خدماتی را درسایت می توان پیدا کرد؟
سایت آموزش ایران سایت معرفی مراکز آموزشی،ورزشی و صنایع وابسته به صورت آگهی برای رفع نیازمندیهای آموزشی و ورزشی کشور می باشد.
اطلاعاتی که به صورت مراکز  و آگهی در سایت ما وجود دارند به 2 دسته تقسیم می شود:
دسته ی اول: اطلاعاتی در مورد مراکز آموزشی و ورزشی می باشد که بازدیدکنندگان می توانند با یک جستجوی آسان نزدیکترین مرکز را پیدا کنند و امکانات آن را بررسی کنند. شما می توانید در سایت آموزش ایران هر نوع مرکز آموزشی و ورزشی ثبت شده را پیداکنید و تفاوتی در دوره وجود ندارد. یعنی میتوایند به دنبال یک مدرسه ی فنی و حرفه ای غیر انتفائی باشید یا یک باشگاه ورزشی، فقط لازمه ی آن یک جستجوی ساده در سایت آموزش ایران می باشد. 
دسته ی دوم: اطلاعاتی که شامل صنایع وابسته به حوزه های آموزش و ورزش هستند. منظور از صنایع وابسته یعنی تمام کالا یا خدماتی که به این دو حوزه مربوط می شوند مثل افرادی که فروشنده یا تامین کننده ی لوازم التحریر یا تامین کننده ی لوازم گرمایشی و سرمایشی هستند.
3. چطور باید از سایت شما استفاده کرد؟

بازدید کنندگان سایت ما به 4 دسته تقسیم می شوند:
دسته ی اول: افرادی که به دنبال نزدیک ترین مرکز آموزشی و ورزشی  به خودشان هستند. این دسته از بازدیدکنندگان می توانند با 2 کلیک(مراجعه به صفحه ی استان و بعد صفحه ی شهر) نزدیک ترین مرکز آموزشی و ورزشی به خودشان را پیدا کنند. با ما می توانید در هزینه ها، انرژی و زمان خود به شدت صرفه جویی کنید و در سریعترین زمان ممکن به نتیجه ی مطلوب برسید.
دسته ی دوم: افرادی هستند که تاسیس کنندگان مراکز آموزشی و ورزشی هستند.شما با ثبت مرکز خودتان در سایت آموزش ایران می توانید فرصت بیشتر دیده شدن را بدست بیاورید، آمار ثبت نام های خود را بالاتر ببرید و به پیشرفت قابل قبولی دست پیدا کنید.
دسته سوم: افرادی هستند که خدمات یا کالاهایی دارند که به حوزه ی آموزش و ورزش مربوط می شود.چند مثال برای شناسایی افرادی که در این حوزه قرار می گیرند عبارتند از:تامین وتوزیع کنندگان لوازم، تجهیزات اداری و آموزشی مانند لوازم التحریر یا میز و صندلی * تامین و توزیع کنندگان ماشین های اداری مانند چاپگر،دستگاه تکثیر، مواد مصرفی و کاغذ
این افراد می توانند با ثبت خدمات یا کالاهایشان به صورت آگهی، این فرصت را پیدا کنند تا افراد بیشتری در جامعه ی هدفشان آنها را ببینند و در نتیجه به افزایش آمار فروش دست پیدا کنند.
دسته ی چهارم: افرادی که تمایل به کار در این حوزه ها دارند. افرادی که در حوزه ی دوم وسوم قرار می گیرند می توانند با ثبت درخواست استخدام نیروی انسانی به افرادی که جویای کار دراین زمینه ها هستند کمک کنند و هر دو طرف به سود برسند.
4. چه کسانی می توانند در این سایت آگهی ثبت کنند؟
افرادی که تاسیس کننده ی مراکز آموزشی و ورزشی یا تامین کننده ی صنایع وابسته(به صورت کالا یا خدمات) هستند می توانند برای تبلیغ هدفمند در سایت آموزش ایران آگهی ثبت کنند.افرادی که تاسیس کننده ی مراکز آموزشی و ورزشی هستند با ثبت مرکز و تامین کنندگان صنایع وابسته با ثبت آگهی مربوط به صنعت خود می توانند در سایت ما خودشان را تبلیغ کنند. 


5. چه راه هایی برای درآمدزایی دیگران در سایت ما وجود دارد؟

ما چند نوع راه درآمدزایی غیر مستقیم ومستقیم برای شما عزیزان در نظر داریم:

راه غیر مستقیم: شما با ثبت مرکز یا آگهی در آموزش ایران(مرجع معرفی مراکز آموزشی، ورزشی وصنایع وابسته ) می توانید به فرصت افزایش بازدید در یک جامعه ی هدف گسترده در سطح کشور دسترسی پیدا کنید و بدون اتلاف زمان، هزینه و انرژی تان به آمار بالا در افزایش سود دسترسی پیدا کنید.

راه مستقیم: شما می توانید با همکاری در سایت آموزش ایران به صورت بازاریاب درآمد مستقیم داشته باشید.در این روش مراکز را به ثبت نام در سایت آموزش ایران ترغیب کنید یا خودتان مستقیما آن مراکز را ثبت کنید. در ضمن این نکته را هم مدنظر داشته باشید که در هر صورت پاداش برای شما منظور خواهد شد.

مجوزها و نمادهای اطمینان ما