جشنواره تخفیف 100 درصدی سایت آموزش ایران

 

 

 

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که در سایت آموزش ایران چه می گذرد؟

پس در ابتدا یک معرفی کوتاهی از سایت خدمتتتان عرض می کنیم.سایت آموزش ایران مرجع معرفی مراکز آموزشی، ورزشی و صنایع وابسته می باشد.این جمله به این معنی است که شما می توانید مدارس،آموزشگاه ها، سالن ها و باشگاه های ورزشی یا هر مرکزی که به این دو حوزه مربوط است را مشاهده و مقایسه کنید.در ضمن ما بستری فراهم نمودیم تا بتوانید از امکانات مراکز مطلع شوید و نظرات دیگران که تجربیاتی ارزشمند دارند را مشاهده کنید و با هوشمندی تمام مرکز مناسب رابرای آینده سازان ایران انتخاب کنید.

 

حالا که به این نکته رسیدید درسایت ما چه خبر است برویم سراغ سوال بعدی یعنی جامعه ی هدف ما چه افرادی هستند؟

با توجه به توضیحات بالا می توان به این نتیجه برسیم که سایت آموزش ایران فرآیند دو مرحله ای را طراحی کرده که در این فرآیند مراکز معرفی می شوند و متقاضیان هم برای رفع نیازهایشان از آنها استفاده می کنند.پس ما سه دسته جامعه ی هدف داریم:
دسته ی اول: افرادی که به دنبال مراکز آموزشی، ورزشی یا صنایع وابسته( کسب و کارهایی که به این دو حوزه مربوط هستند مانند:کتابفروشی ها، لوازم التحریری ها، فروشندگان ماشین های اداری و کاغذ و ........) در داخل شهرشان می گردند.
دسته دوم: افرادی که صاحب این مراکز هستند یا کسب و کارهایی مربوط به این دو حوزه دارند.این افراد می توانند به دو صورت از سایت ما استفاده می کنند.
روش اول: به این شکل است که آنها مراکزشان را به صورت مکان جغرافیایی روی نقشه ایران ثبت می کنند که با 2 کلید کاربران می توانند آنها را پیدا کنند.درضمن از امکانات و نظرات دیگران درموردشان مطلع می شوند و یک زمینه ی ذهنی قبل از مراجعه پیدا می کنند.یک امکان دیگر هم که ما برایتان فراهم کردیم امکان پیش ثبت نام است یعنی شما می توانید این امکان را برای کاربرانتان فراهم کنید تا درخواست پیش ثبت نام را در مرکز شما اعلام کنند و شما با پیگیری هایتان آنها را جذب خود کنید.
روش دوم: با افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در این دو حوزه فعالیت دارند ارتباط برقرار کنند و نیاز های مرکزشان را با یک تحقیق گسترده و مقایسه تامین کنند.فرض کنید شما مدیر یک باشگاه ورزشی هستنید و برای باشگاهتان احتیاج به لباس، توپ یا مواردی از این قبیل دارید و به دنبال افرادی هستید که تامین کننده ی این تجهیزات هستند.حالا بعد از مراجعه به سایت آموزش ایران می بینید که چند آگهی در این زمینه قرار داده شده است واینجاست که شما می توایند بدون هزینه ی جابجایی و صرف انرژی زیادی وسایل مراکز خود را تهیه کنید.

دسته ی سوم: افرادی هستند که تمایل به همکاری در ثبت مراکز یا آگهی ها در سایت ما دارند. این افراد که به عنوان بازاریاب شناخته می شوند می توانند بعد از تایید سایت به مراکز، مدارس یا سالن ها و هرجایی که به این دوحوزه مربوط است مراجعه و فرآیند ثبت مراکز یا آگهی را برای آنها انجام دهند و علاوه بر تخفیفی که به صاحب کسب و کار تعلق می گیرد از سایت آموزش ایران پاداش خود را دریافت کنند.

 

حالا باید خدمتتان عرض کنم ما چطور نیازهای جامعه های هدفمان را تامین می کنیم؟

درمورد دسته ی اول باید بگوییم که دیگر نیازی به جابجایی یا تلف کردن زمان یا هزینه ی خود در ترافیک ندارید و به راحتی با یک گوشی، تبلت یا هر سیستمی که می توانید به اینترنت متصل شود نیازهایتان را رفع کنید.ما علاوه بر معرفی مکان مراکز روی نقشه اطلاعات ارزشمندتری مانند: معرفی امکانات، مقایسه ی مراکز و تجربیات دیگران در مورد آن مرکز را هم برای شما آماده کرده ایم که بتواند به شما در انتخابتان کمک کند و یک ذهنیتی در مورد آن مرکز به شما بدهد.

درمورد دسته ی دوم باید بگوییم ما تبلیغشان را در اختیار افرادی قرار می دهیم که به خدمات آنها نیاز دارند و این یک تبلیغ هوشمندانه وهدفمند است. یعنی پیامشان بدست افرادی می رسد که واقعا می توانند با استفاده از خدمات آنها نیازهایشان را رفع کنند.

درمورد دسته ی سوم هم می توانیم این را بگوییم که بدون سرمایه می توانید با معرفی سایت ما و ثبت مراکز یا آگهی برای خودتان در آمدزایی کنید.در ضمن شما با کدی که از ما دریافت می کنید علاوه بر در یافت پاداش می توانید برای آن مرکز تخیف 20% درصدی ثبت کنید.

 

در آخر برخی از مزایای تبلیغ شما را در سایت خودمان بررسی می کنیم:

  • تبلیغ هوشمند و هدفمند: تبلیغتان را به دست افرادی می رسانیم که دقیقا به خدمات یا محصولات شما نیاز دارند.
  • مقرون به صرفه بودن: هزینه ای که شما در طی یکسال برای ثبت مرکزتان روی نقشه پرداخت میکنید می توانم به جرات بگویم در مقابل الباقی هزینه های تبلیغاتی خیلی ناچیز است.
  • معرفی حرفه ای: شما می توایند خودتان،ویژگی هایتان و توانمندی هایتان را حرفه ای به کاربرانتان نشان دهید..
  • امکان پیش ثبت نام: شما می توانید با فعال کردن امکان پیش ثبت نام اطلاعات کاربرانی که ممکن است مشتری احتمالی تان باشد را بدست آورید.
  • امکان مقایسه: کاربران ما می توانند مراکز را از نظر امکانات با هم مقایسه کنند، پس اگر امکانات بیشتری به مشتریانتان بدهید برنده ی این میدان می شوید.

با توجه به گوشه ای از مزایای سایت آموزش ایران که برایتان توضیح دادیم یک خبر خوشحال کننده هم برایتان داریم.سایت آموزش ایران قصد دارد به مناسبت راه اندازی، یک جشنواره با تخفیف 100% برای ثبت مراکز روی نقشه برگزار کند.شما تا اطلاع ثانوی می توانید مرکزتان را با تخفیف 100% (رایگان) روی نقشه ی ما ثبت کنید و در دید جامعه ی هدفتان قرار بگیرید.

 

 

برای ثبت مرکز خود می توانید روی بنر ابتدای صفحه کلیک کنید یا اینجا کلیک کنید.

0

تعداد بازدید های برگه : 360 بازدید