آموزش ایران
آموزش ایران

سوالات متداول

سایت آموزش ایران

ارتباط واحدهای آموزشی ومهارتی با آموزش گیران ومهارت پذیران و شناساندن سایت ها و اپلیکیشن های آموزشی در فضای مجازی و مکان مدارس و مراکز آموزشی و مهارتی در تمام دوره های سنی هدف ماست که مراکز علمی و مهارتی را در هر شهر واستان و کشوربه همه معرفی نماییم.

همچنین سایت آموزش ایران در نظر دارد واحدهای صنعتی و خدماتی که ارائه خدمات مراکز آموزشی و مهارتی را برعهده دارند را به مراکز آموزشی و مهارتی در هر شهر واستان و کشور معرفی نماید.

تفاوت اصلی سایت آموزش ایران با دیگر سایت های تبلیغاتی :

در سایت های دیگر همه نمونه آگهی قرار میگیرد اما در سایت آموزش ایران
فقط آگهی های آموزشی و وابسته به آموزش از مهد کودک تا آموزش عالی  قرار میگیرد نه هر آگهی دیگری بنابراین بازدید
کنندگان این سایت هم فقط کاربرانی هستند که بدنیال خدمات آموزشی هستند.

بعد از پرداخت هزینه حتما در مدت تعیین شده آگهی شما نمایش داده می شودبدلیل اینکه نمایش آگهی شما در سایت آموزش ایران علاوه بر اینکه باعث معرفی شما می شود، باعث معرفی بیشتر آموزش ایران نیز می گردد. با یک جستجوی ساده در سایت ، مشاهده خواهید نمود که برترین برندها ، آگهی خود را در سایت آموزش ایران درج کرده اند.   

آموزش ایران در سایت رسانه های برخط با عنوان ستاد ساماندهی محتوای فضای مجازی نیز به ثبت رسیده و قابل شناسایی واستعلام میباشد.

روزانه افراد زیادی از سایت آموزش ایران بازدید می کنند که اکثر بازدیدکنندگان سایت دنبال خدمتی هستند که به این سایت مراجعه می کنند.با توجه به اینکه آگهی ها در سایت آموزش ایران به صورت مدت دار نمایش داده میشه پس احتمال جواب دهی اون بالاست. ضمنا اکثر مشتریان ما ، آگهی خود را پیش از پایان مهلت ، تمدید می کنند و این موضوع نشان از جواب دهی بالای سایت آموزش ایران را دارد.  

نمایش آگهی ها در سایت آموزش ایران هم بصورت شهری است و هم بصورت استانی وکشوری.
شما در هنگام ثبت آگهی تان ، شهر مورد نظرتان جهت نمایش آگهی را انتخاب می کنید بعد از درج ، آگهی شما بصورت همزمان هم در شهر انتخابی شما نمایش داده می شود و هم در صفحه اصلی سایت که مخصوص آگهی های کل کشور است نمایش داده خواهد شد.

بعد از درج اطلاعات آگهی در سایت آموزش ایران شما قادر خواهید بود از طریق درگاه زرین پال تعرفه را پرداخت نمائید.  

اطلاعات درج شده آگهی شما در سایت ما ذخیره می شود اما تا زمانی که تعرفه مربوط به آن پرداخت نشده باشد، نمایش داده نخواهد شد و به محض پرداخت ، سریعا آگهی تان نمایش داده می شود .

شما با ثبت نام در آموزش ایران امکاناتی دریافت خواهید کرد که شامل بخش های مختلفی درباره معرفی کسب و کار شماست . هرچه اون بخش ها بهتر تکمیل بشه ، قطعا شرایط بهتری در دیده شدن خواهید داشت  و ثبت آگهی بعنوان آگهی ویژه در تمام صفحات دیده می شود.

سایت آموزش ایران فراتر از یک سایت نیازمندی است و هدفش معرفی تمام خدمات مربوط به آموزش که به طیف وسیعی از افراد جامعه خدمت رسانی می نماید. و نه جایی برای زدن آگهی کوتاه مدت

هر ایرانی در هر کجای کشور عزیز ایران که بخواهد با سایت آموزش ایران همکاری نماید میتواند به قسمت همکاری با ما مراجعه نموده و پس از تکمیل مشخصات فردی، پس تایید مشخصات بعنوان همکار( بازاریاب )پذیرفته می شود.

 پورسانت بازار یاب 20 درصد از هزینه آگهی دهنده می باشد. که پس از ثبت آگهی  پورسانت فورا در حساب بازار یاب محاسبه شده و بازار یاب می تواند در خواست تسویه نماید و به حساب ایشان واریز می گردد.