حرف آخر

توضیحات آگهی

حرف آخر تکنولوژی را به آموزش آورده است تا یادگیری را آسان و ماندگار کند. آموزش در محصولات حرف آخر که از دروس ابتدایی تا کنکور تولید شده است علاوه بر نیمکره چپ مغز , نیمکره راست مغز را نیز با شهودی سازی مطالب درگیر می کند که این کار معجزه می کند.

تصویر شاخص آگهی گالری تصاویر آگهی
تصویر شاخص آگهی گالری تصاویر آگهی
تصویر آگهی منقضی

توجه : آگهی منقضی شده است

راه های ارتباطی آگهی

شماره همراه :

64035

شماره ثابت :

64035

آدرس اینستاگرام

آدرس وبسایت :

https://harfeakhar.com

آدرس و موقعیت مکانی

توجه

آگهی منتشر شده شما در سایت آموزش ایران منقضی شده است در صورت عدم تمدید، آگهی منقضی شده پاک می شود. در صورت حذف آگهی، پس از گذشت 24 ساعت از حذف، امکان ثبت آگهی مشابه فراهم می گردد. سایت آموزش ایران

آگهی شما منقضی شده است

کاربر گرامی آگهی شما منقضی شده است

اطلاعات ارائه شده توسط موسسین و صاحبان کسب و کارفقط برای اهداف و اطلاع عمومی است. تمام اطلاعات سایت با حسن نیت ارائه می شود ، با این وجود به علت کثرت اطلاعات سایت آموزش ایران هیچگونه تاییدی ضمنی از لحاظ صحت ، کفایت ، اعتبار ، قابلیت اطمینان ، در دسترس بودن یا کامل بودن هرگونه اطلاعات ندارد وهیچگونه مسئولیت رانمیپذیریم. آگهی هایی که در سایت آموزش ایران تبلیغ می شوند صرفا تبلیغات هستند . سایت آموزش ایران هیچ مسئولیتی در محتوا و عملکرد آگهی دهنده ندارد. تحت هیچ شرایطی هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت از هر نوع ناشی از استفاده از سایت یا اعتماد به هرگونه اطلاعات ارائه شده در سایت ، نداریم. استفاده شما از سایت و اعتماد شما به هرگونه اطلاعات موجود در سایت فقط به عهده خود شما است. اگر در طول تبلیغات، سایتآموزش ایران تبلیغی را مناسب ارزیابی نکرد آن تبلیغ حذف می شود.

آگهی های مشابه